Proč investovat do závlahy?

Máte zahradu či trávník?  Nevíte, jak vyřešit jejich závlahu?  Uvažujete o automatickém zavlažování?  Co takový systém nabízí?   Jaké jsou jeho přednosti?

 

 

Závlahový systém výrazně urychluje vzrůst nových výsadeb a trávníků. Zejména v hustě zastavených částech větších měst a příměstských oblastech je tento efekt velmi žádaný. Čím dříve Vám zahrada vzroste, tím dříve získáte v zahradě naprosté soukromí.

 

Dostatek vody je pro rostliny zásadní hlavně v prvních letech po výsadbě, kdy se tvoří kořenový systém. Použitím závlahy, nejlépe s efektivním systémem hnojení, dosáhnete cílového vzhledu zahrady o několik let dříve než při běžném zavlažování.

 

Závlahový systém je také zcela nezbytný v suchých oblastech nebo na pozemcích stále vystavených slunci. Jedině s dostatečnou závlahou, a nejlépe také se systémem automatické aplikace hnojiv, Váš trávník dosáhne potřebné kvality a vzhledu.

 

Automatický závlahový systém je naprosto bezúdržbový a je vhodný pro jakýkoliv druh zeleně od květináčů, malých zahrádek a skleníků až po rozsáhlé parky či sportoviště. Nabízí jednoduché a pohodlné zavlažování rodinných zahrad i stadionů bez zdlouhavé a nepříjemné práce s konví či hadicí.

 

Zaujaly Vás možnosti závlahových systémů?   Rádi byste je využili na svém trávníku?    Máte zahradu na problematickém místě? Potřebujete poradit?  

 

Rádi Vám poradíme, jak získat hustý a profesionálně vyhlížející trávník i jak urychlit růst nové výsadby. 

Kontaktujte nás.